Zapamätať
Michal Mikula
Affiliate manager
info@cvaknito.sk
Obchodné podmienky

Zarábajte s Cvaknito!

Staňte sa našim partnerom a poďte do toho s nami!

Hovorí vám niečo „provízny program“? Nie je to nič zložité. Ak máte vlastný blog, stránku či ste fanúšikovia sociálnych sietí, registrujte sa na našej stránke pre províznych partnerov partner.cvaknito.sk a prilepte si na svoj web náš banner, alebo ich zdieľajte na sociálnych sieťach.

Za každú osobu, ktorú k nám privediete, máte províziu vo výške 10% z každej jednej objednávky. Nekrčte nosom či neprevracajte očami, naša priemerná výška objednávky je 90€.

--------------------------

PRÍKLAD:

Fotograf Jakub objavil našu stránku a objednal si vybavenie pre svoj nový ateliér. Zhodou okolností vlastní aj blog, kde sa môže pochváliť svojimi skvelými fotkami. Mal tam však kúsok voľného miesta a preto sa rozhodol, že ho zaplní naším bannerom. Jeho priatelia z kruhov fotografov si jeho blog prezreli, klikli na banner a nakúpili u nás vybavenie pre svoje fotenie.

Každý z nich nakúpil priemerne za 90€ a bolo ich 5. Jakub si týmto pádom prilepšil o 45€. Do konca mesiaca kliklo a nakúpilo cez Jakubov blog ešte ďalších 5 ľudí. Kubo sa tak môže tešiť na 90€.

Na druhej strane mesta si zas talentovaná Simona snaží spraviť perfektné foto, ale smartphonom to proste nie je ono. Nájde náš eshop a kúpi si kruhové svetlá za 130€. Svetlá jej prídu už na druhý deň a ona si spraví sériu parádnych fotiek na Instagram.  Do popisu však pridá aj odkaz na našu stránku a jej kamarátky a sledovatelia kliknú na odkaz a na našom eshope nakúpia.

Simona je obľúbené dievča a vďaka jej odporúčaniu si na Cvaknito.sk nakúpi 10 ľudí kruhové svetlá, ktoré ponúkame za 130€. Tým pádom pípne Simone na účet 130€ len za to, že si pridala odkaz na sociálnu sieť.

Vaše provízie sú vyplácané vždy k 1.dňu v mesiaci.

--------------------------


Čo všetko môžete od nás čakať, keď sa stanete našim partnerom?

  • Vysokú províziu 10% z každého nákupu zákazníka, ktorého k nám odporučíte
  • Vyplatenie provízií vždy k 1.dňu v mesiaci
  • Pravidelné aktualizovanie reklamných materiálov (obrázky, linky, bannery, odkazy..)
  • Pohotové informácie o zľavách, akciách a novinkách v našom eshope
  • Budeme tu pre Vás, odpovieme na otázky, vyriešime problémy, pomôžeme kde treba

Avšak, ako pri každej spolupráci, musíme mať niekoľko pravidiel, aby sme boli spolu úspešní :

  • Nutná je registrácia na partner.cvaknito.sk (len tak vieme, koľko zákazníkov prišlo vďaka Vášmu odporúčaniu)
  • Zdieľanie reklamných materiálov dostupných výhradne na partnerskej stránke. Ide hlavne o prípady zdieľania na sociálnych sieťach, kde nie je možné sledovať  odporučených zákazníkov len na základe zdieľania náhodných uverejnených príspevkov.
  • Ako internetový obchod musíme splniť možnosť vrátenia tovaru do 30dní, preto sú provízie vyplatené až po uplynutí tejto lehoty.
  • Provízie sú vyplatené zo všetkých uskutočnených objednávok.
  • Minimálna suma vyplatenia provízie je 30€.
--------------------------

Tak kto vlastne sme?

Cvaknito.sk je moderný eshop s potrebami pre dokonalé fotky nie len fotografov. Naši zákazníci nie sú len profesionálny fotografi, ale aj milovníci sociálnych sietí a perfektných záberov či influenceri.

Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na skvelý zákaznický servis, originálne akcie, zľavy a milé darčeky k objednávkam.

Tak dobre, ako sa staráme o svojich klientov, sa postaráme aj o Vás, našich partnerov.

Pevne veríme, že ste sa presvedčili, prečo je to s nami to pravé. Spravte tie dva jednoduché kroky, a staňte sa naším províznym partnerom.

Tešíme sa na spoluprácu s každým z vás.

 

Tím Cvaknito.sk

Nová registrácia